به همت گروه نوشه و همکاری خانه هنرمندان و خانه موسیقی ایران/

مراسم نکوداشت ملیحه سعیدی برگزار می شود

سه شنبه 18 ارديبهشت 1397، 12:20
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

مراسم نکوداشت ملیحه سعیدی برگزار می شود
مراسم نکوداشت ملیحه سعیدی(نوازنده و مدرس پیشکسوت ساز قانون) روز جمعه 21 اردیبهشت ماه از ساعت 18 در خانه هنرمندان برگزار می شود.

به گزارش سایت خانه موسیقی، نیوشا بریمانی(سرپرست گروه نوشه) درباره این مراسم گفت: در گروه نوشه به پاس سال ها تدریس و فعالیت در زمینه موسیقی تصمیم به برگزاری مراسم نکوداشت برای استاد ملیحه سعیدی گرفتیم. 

وی افزود: این مراسم با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه هنرمندان ایران برگزار می شود که چند تن از هنرمندان از جمله آقایان دکتر محمد سریر، حمیدرضا نوربخش، سیدعباس سجادی و خانم آذر هاشمی درباره مقام هنری خانم سعیدی به سخنرانی می پردازند. 

بریمانی گفت: اجرای این برنامه را احسان کرمی(بازیگر و خواننده) به عهده دارد و همچنین اجرای موسیقی در سه بخش توسط سامان احتشامی، گروه آوازی تهران و رابعه زند (نوازنده قانون) از دیگر بخش های مراسم خواهد بود. 

سرپرست گروه موسیقی نوشه در پایان گفت: شرکت های پیانو باربد و نوین زعفران حامی مالی این برنامه هستند و امیدوارم این مراسم در شان مقام هنری این پیشکسوت موسیقی ایران باشد. 

لازم به توضیح است، این برنامه روز جمعه، 21 اردیبهشت ماه از ساعت 18 تا 20 در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود.


print