به آهنگسازی حسین پرنیا/

کنسرت "خالی از شب، خالی از تو" روی صحنه رفت

دوشنبه 24 ارديبهشت 1397، 12:30
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

کنسرت "خالی از شب، خالی از تو" روی صحنه رفت
کنسرت "خالی از شب، خالی از تو" با آهنگسازی حسین پرنیا و با بازیگری نازنین بیاتی در برج آزادی روی صحنه رفت.

به گزارش سایت خانه موسیقی به نقل از روابط عمومی این برنامه، کنسرت "خالی از شب، خالی از تو" با آهنگسازی حسین پرنیا و بازیگری نازنین بیاتی، جمعه 21 اردیبهشت ماه در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه رفت.

کارگردانی این کنسرت را ندا هنگامی برعهده داشت و حسین ثمری دیگر بازیگر این برنامه بود. اساسِ این کنسرت بر موسیقی و گفتار طراحی شده بود. حسین پرنیا به عنوان تکنواز سنتور در ابتدای صحنه مشغول نواختن ساخته‌هایش بود و نازنین بیاتی کلامی را بازی می‌کرد که تمامش براساس موسیقی سروده شده بود.

صحنه‌ی این کنسرت با طراحی نور علی کوزه‌گر به صورت سنتوری درآمده بود که بازیگران بر روی خطوط این سنتور مراحل مختلف اجرا را پیش می‌بردند. همچنین درخت سپیداری به همراه یک چمدان بزرگ اجزای صحنه را تشکیل می‌دادند.

"خالی از شب خالی از تو" روایتگر حالات درونی انسانی است که خود را در تنهایی‌هایش مرور می‌کند؛ از زمان تولد تا لحظه‌مرگ و اضطرابی که همواره همراه اوست. این پروژه حرکتی در عرصه‌ی تلفیق موسیقی و کلام محسوب می‌شود که سعی می‌کند موسیقی و کلام را با هم توامان کند تا این دو به نوعی مکمل هم باشند. در این پروژه، کلام جایگاهی شبیه به دکلمه ندارد و بازیگر این کنسرت، کلام را بازی می‌کند.

پروژه‌ی "خالی از شب، خالی از تو" به تهیه کنندگی یاسر یگانه، برنامه‌ی اجراهایش در شهرستان‌ها را پیش رو دارد که این رویدادها در زمان مناسب اطلاع‌رسانی می‌شود.


print