ثبت نام بیمه تکمیلی خانه موسیقی آغاز شد

دوشنبه 19 تير 1396، 10:36
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

ثبت نام بیمه تکمیلی خانه موسیقی آغاز شد
ثبت نام بیمه تکمیلی سال 1396 اعضای خانه موسیقی با همکاری صندوق اعتباری هنر  آغاز شد و تا 9 مردادماه ادامه دارد. 

به گزارش سایت خانه موسیقی، نهاد خانه موسیقی با ایجاد ظرفیت های تازه در زمینه خدمات رسانی به اعضا خود در سراسر کشور، هر ساله با وجود مشكلات عدیده بیمه تکمیلی را برای اعضا خود فراهم می کند. 

هدف از این اقدام خدمات دهی پزشکی در جهت تأمين درصد بالايي از هزينه های درمان بخصوص اعمال جراحی و هزينه های بيمارستانی و خدمات مشابه است.

در سال گذشته بیش از 3000 نفر از اعضا خانه موسیقی و افراد تحت تكفل ایشان از این طریق تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار گرفتند. 

امسال نیز با توجه به درخواست و نیاز اعضای خانه موسیقی، این نهاد با همکاری صندوق اعتباری هنر بیمه تکمیلی را در سه طرح "امید"(حدمات تکمیلی بستری و جراحی)، "آرامش"(افزایش تعهدات بیمه تکمیلی نسبت به سال گذشته) و "رفاه"(بالاترین سطح بیمه تکمیلی) آماده کرده است. 

بیمه تکمیلی سال جدید از تاریح 1تیرماه 96 تا تاریخ 31 خرداد97 اعضا را تحت پوشش قرار می دهد. 

اعضایی می توانند از بیمه تکمیلی استفاده کنند که حق عضویت های سالیانه خود را پرداخت کرده باشند و همچنین خود و افراد تحت تکفل ایشان دارای دفترچه بیمه درمانی بعنوان بیمه پایه (تامین اجتماعی -  خدمات درمانی – صداو سیما  و غیره) باشند.

متقاضیان جهت ثبت نام بیمه تکمیلی به سایت صندوق اعتباری هنر مراجعه کرده و پس از ورود به پروفایل خود، به بخش پرداخت بیمه تکمیلی مراجعه نموده و نسبت به پرداخت حق بیمه تکمیلی اقدام نمایند.  

نشانی اینترنتی صندوق اعتباری هنر : honarcredit.ir 

جدول تعهدات بیمه تکمیلی از فایل زیر قابل مشاهده و دانلود است. 

- دریافت فایل

print