از 20 دیماه/

سی و سومین جشنواره موسیقی فجر آغاز بکار می کند

چهارشنبه 20 دي 1396، 11:54
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

سی و سومین جشنواره موسیقی فجر آغاز بکار می کند
سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از امروز 20 دی ماه در شش سالن موسیقی شهر تهران  آغاز بکار می کند.

به گزارش سایت خانه موسیقی در تالار وحدت ساعت 18:30 ارکسترِ چَکاوک به رهبری رضا شایسته آثاری از آهنگساز قدیمی موسیقی ایران، مهرداد پازوکی را به روی صحنه می برد و ساعت 21:30، گروهِ نوبانگِ مهر به سرپرستی محسن حسینی و خوانندگی عبدالحسین مختاباد برنامه ی خود را اجرا می کند.

در سالن رودکی ساعت 18:30 ارکسترِ نیلپِر، موسیقی معاصر بین الملل را روی صحنه می برد و در سانس 21:30 گروهِ کرِ فلوتِ تهران به سرپرستی فیروزه نوایی اجرا خواهد داشت.

برج آزادی نیز امسال نیمی از برنامه های خود را به گروه های موسیقی نواحی اختصاص داده، گروه نیما به سرپرستی فضل الله دهقان از استان مازندران و گروه ژی به سرپرستی شاهین شهبازپور از استان کردستان به ترتیب در سانس های 18:30 و 21:30 به روی صحنه خواهند رفت.

در سالن فرهنگسرای نیاوران رفتند و ساعت 18:30 موسیقی جز و شَهر به سرپرستی میکائیل کار از کشور اتریش اجرا می شود. در سانس  21:30 هم تریو وایلد استرینگز از اسلوونی به همراه مهیار طُرِیحی از ایران به اجرای موسیقی مشترک خود خواهند پرداخت.

سالن ایرانیان در اولین روز جشنواره  ساعت 22 شاهد اجرای مهدی جهانی  خواننده موسیقی پاپ کشورمان خواهد بود و علی زند وکیلی هم ساعت 21:30 در سالن همایش های برج میلاد در میان علاقمندان خود به روی صحنه خواهد رفت.

لازم به ذکر است، تالار وحدت، سالن رودکی، برج آزادی، فرهنگسرای نیاوران، ایرانیان و مرکز همایش های برج میلاد ، سالن هایی هستند که در این دوره از جشنواره میزبان علاقمندان خواهند بود. 


print