با حضور جمع زیادی از اهالی موسیقی/

نشست نوروزی خانه موسیقی برگزار شد

سه شنبه 29 فروردين 1396، 04:37
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

نشست نوروزی خانه موسیقی برگزار شد نشست و دیدار نوروزی هنرمندان و اعضای خانه موسیقی در آخرین یکشنبه فروردین ماه در ساختمان فاطمی برگزار شد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، نشست و دیدار نوروزی هنرمندان، علاقمندان و اعضای خانه موسیقی روز یکشنبه در ساختمان فاطمی برگزار شد. 

در این دیدار نوروزی جمع زیادی از هنرمندان و علاقمندان حضور داشتند و ساعاتی در محیطی گرم و صمیمی به دیدار و گپ و گفت پرداختند. 

نشست و دیدار های ماهیانه خانه موسیقی معمولا یکشنبه های آخر هر ماه با حضورر جمعی از علاقمندان برگزار می شود که این دیدار ها فرصتی برای همدلی هنرمندان و آشنایی اهالی موسیقی با رویدادهای تازه فراهم می کند. 

موسیقی در سبک های مختلف هم از دیگر برنامه های این نشست ها است که در اکثر نشست ها برای علاقمندان به اجرا در می آید و فرصتی برای آشنایی با استعدادهای جوان فراهم می آید. 

سال گذشته(1395) طبق تفاهم نامه ای یکساله بین خانه موسیقی و فرهنگسرای ارسباران نشست های ماهیانه خانه موسیقی در آن فرهنگسرا برگزار شد که تجربه ای نو در برگزاری نشست ها و این برنامه ها بود و با استقبال خوب مخاطبان مواجه گردید.  

نشست و دیدار نوروزی 1396 طبق سال های گذشته در محوطه خانه موسیقی برگزار شد و فرصتی برای تازه کردن دیدار های اهالی موسیقی، مدیران خانه موسیقی، مسئولان فرهنگی - هنری و علاقمندان با یکدیگر بود. 
print