دیدار نوروزی اعضای خانه موسیقی برگزار می شود

دوشنبه 21 فروردين 1396، 23:33
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

دیدار نوروزی اعضای خانه موسیقی برگزار می شود نشست و دیدار نوروزی هنرمندان و اعضای خانه موسیقی روز یکشنبه 27 فروردین ماه از ساعت 16 در ساختمان فاطمی برگزار می شود.

به گزارش سایت خانه، نخستین دیدار اعضای خانه موسیقی در سال 96 یکشنبه، 27فروردین ماه، از ساعت 4 بعدازظهر در ساختمان فاطمی برگزار می شود.

نشست های ماهیانه خانه موسیقی بطور مستمر از سال 1389 در یکشنبه های آخر هر ماه برگزار شد که با اجراهای موسیقی در سبک های مختلف، اجرای پیشکسوتان موسیقی، معرفی استعدادهای جوان، معرفی تازه های کتاب و آلبوم و موسیقی مناسبتی همراه بود که به محدودیت فضا امکان پذیرایی طیف گسترده علاقمندان برای حضور در نشست نبود. 

طبق تفاهم نامه یکساله امضا شده بین حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی) و محسن سلیمانی(مدیر فرهنگی هنری شهرداری منطقه 3 و فرهنگسرای ارسباران) نشست های ماهیانه خانه موسیقی در سال 95 در آن فرهنگسرا برگزار گردید. 

در نشست های ماهیانه هنرمندان رشته های مختلف موسیقی در یک محیط صمیمی و بی تکلف به گپ و گفت می پردازند و درباره آخرین اتفاقات حوزه موسیقی به بحث و تبادل نظر می پردازند.

این نشست یکشنبه 27فروردین ماه ساعت 16 در ساختمان شماره 1 واقع در خیابان فاطمی غربی، نرسیده به جمالزاده، پلاک 270 برگزار می گردد. print