جدول تعهدات بیمه تکمیلی اعلام شد

چهارشنبه 21 تير 1396، 14:35
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

جدول تعهدات بیمه تکمیلی اعلام شد جدول تعهدات بیمه تکمیلی 1396 برای ثبت نام اعضای خانه موسیقی اعلام شد.

به گزارش سایت خانه، جدول تعهدات بیمه تکمیلی سال 96 برای ثبت نام اعضای خانه موسیقی اعلام شد و اعضا تا 9 مردادماه برای ثبت نام مهلت دارند. 

نهاد خانه موسیقی با ایجاد ظرفیت های تازه در زمینه خدمات رسانی به اعضا خود در سراسر کشور، هر ساله با وجود مشكلات عدیده بیمه تکمیلی را برای اعضا خود فراهم می کند. هدف از این اقدام خدمات دهی پزشکی در جهت تأمين درصد بالايي از هزينه های درمان بخصوص اعمال جراحی و هزينه های بيمارستانی و خدمات مشابه است.

بیمه تکمیلی سال جدید از تاریح 1تیرماه 96 تا تاریخ 31 خرداد97 اعضا را تحت پوشش قرار می دهد. 

اعضایی می توانند از بیمه تکمیلی استفاده کنند که حق عضویت های سالیانه خود را پرداخت کرده باشند و همچنین خود و افراد تحت تکفل ایشان دارای دفترچه بیمه درمانی بعنوان بیمه پایه (تامین اجتماعی -  خدمات درمانی – صداو سیما  و غیره) باشند.

متقاضیان جهت ثبت نام بیمه تکمیلی به سایت صندوق اعتباری هنر مراجعه کرده و پس از ورود به پروفایل خود، به بخش پرداخت بیمه تکمیلی مراجعه نموده و نسبت به پرداخت حق بیمه تکمیلی اقدام نمایند.

بیمه تکمیلی در سه طرح "امید"(حدمات تکمیلی بستری و جراحی)، "آرامش"(افزایش تعهدات بیمه تکمیلی نسبت به سال گذشته) و "رفاه"(بالاترین سطح بیمه تکمیلی) برای اعضا خانه موسیقی فراهم شده است. 

نشانی اینترنتی صندوق اعتباری هنر : honarcredit.ir 

جدول تعهدات بیمه تکمیلی از فایل زیر قابل مشاهده و دانلود است. 


- دریافت فایل

print