مهلت تا پایان آبان ماه/

اعضای خانه موسیقی پرداخت حق عضویت را اعلام نمایند

يكشنبه 21 آبان 1396، 12:32
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

اعضای خانه موسیقی پرداخت حق عضویت را اعلام نمایند
واحد عضویت خانه موسیقی با هدف تسریع امور تمدید کارت عضویت، از اعضای خانه موسیقی خواست پرداخت حق عضویت را به این واحد اعلام نمایند. 

به گزارش سایت خانه موسیقی، واحد عضویت خانه موسیقی با هدف تسریع امور تمدید کارت عضویت از اعضای خانه موسیقی خواست پرداخت حق عضویت را به صورت حضوری به این واحد اعلام نمایند.

در پی سوالات  بسیاری از اعضای محترم خانه موسیقی در خصوص چگونگی تمدید کارت عضویت خانه موسیقی، واحد عضویت خانه اعلام کرد: اعضای خانه موسیقی که ساکن تهران هستند در اسرع وقت پس از پرداخت حق عضویت با در دست داشتن فیش پرداختی و کارت عضویت به ساختمان شماره 2 مراجعه نمایند تا مراحل ثبت پرداخت و تمدید کارت  انجام بگیرد. 

همچنین اعضای ساکن شهرستان می توانند کارت عضویت و اصل فیش پرداختی را از طریق پست به نشانی ساختمان شماره 2 ارسال نمایند تا پس از تمدید، کارت عضویت به نشانی آنها برگردانده شود. 

واریز حق عضویت اعضای خانه موسیقی تنها از طریق واریز به حساب اعلام شده از سوی این نهاد باشد و از هرگونه پرداخت نقدی به اشخاص اجتناب شود. 

اعضایی که برای پرداخت حق عضویت خود به واحد عضویت مراجعه می کنند نیز می توانند از طریق دستگاه کارتخوان مستقر در این واحد حق عضویت خود را پرداخت نمایند و کارت عضویت را تمدید کنند.

طبق نظر شورای محترم عالی خانه موسیقی و تصویب هیئت مدیره این نهاد از اعضا خواسته شده بود تا نسبت به پرداخت حق عضویت خود اقدام کنند و طی اطلاعیه ای از سوی واحد عضویت و بیمه این مهلت تا پایان آبان ماه اعلام شد. 

آن دسته از اعضای محترم خانه موسیقی که تاکنون حق عضویت خود را پرداخت نکرده اند تا پایان آبانماه سال جاری مهلت دارند با مراجعه به واحد عضویت و بیمه در ساختمان شماره 2 نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند. 

شماره حساب مهر گستر 10100 بانک کشاورزی شعبه شیلات(کد1840) و شماره کارت: 6037701199502417 به نام خانه موسیقی جهت پرداخت حق عضویت اعلام می شود. 

نشانی:تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان شهید گمنام، خیابان جهانمهر، نبش بوعلی سینای غربی- خانه موسیقی ایران
کد پستی: 1431633981 / تلفن: 88984908 - 88977306


print