پذیرفته شدگان بخش رقابتی چهارمین جشنواره موسیقی نوای خرّم معرفی شدند

شنبه 4 آذر 1396، 12:07
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

پذیرفته شدگان بخش رقابتی چهارمین جشنواره موسیقی نوای خرّم معرفی شدند
هیات بررسی و انتخاب آثار متقاضی شرکت در چهارمین جشنواره موسیقی نوای خرّم پذیرفته شدگان بخش رقابتی این رویداد موسیقایی را معرفی کردند. 

به گزارش سایت خانه موسیقی به نقل از روابط عمومی چهارمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)، هیات بررسی و انتخاب آثار متقاضی شرکت در چهارمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) متشکل از بردیا صدرنوری، رضا خرم  و ناصر ایزدی اسامی گروه ها و هنرمندان پذیرفته شده در بخش رقابتی این رویداد موسیقایی را منتشر کردند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، اسامی پذیرفته شدگان برای اجرای حضوری در مرحله رقابتی به این ترتیب منتشر شده است:

*پذیرفته شدگان اجراهای تک نوازی و تک خوانی

ابوالفضل اخگری- شهریار، احسان آذریان- شهرکرد، احسان بهرامی کرکوندی- اصفهان، احسان سوری- تهران، اردلان رضوان- مهرشهر، ارغوان فریدی- کرج، النا رضایی- تهران، امید احمدی پور- کرمان، امیر حسین افروز- فولادشهر، امیر عباس هفت لنگ- شهریار، امیررضا مومنی- کاشان، امیرمحمّد یزدان پناه- کرج، انوشه کشتکار- بوشهر، اهورا بیگ محمدی- تهران، ایلیا بازیاری- بوشهر، ایلیا غفاری- قم، ایمان تورانی- کرج، آرتین میرشاهی- مشهد، آرزو شریفی- همدان، آرمان  مهدیه - نجف آباد، آرمیتا خلیلی بروجنی- شهرکرد، آرمیتاخاکسار - تهران، آرمین ابرقویی- تهران، آرمین رمضانی- کرمانشاه، آرمیتا رضایی- تهران، آروین رحیم پور- کرمان، آریا قاسمی - کرمان، آریانا بهلولی- دولت آباد اصفهان، آریانا توصیفیان- کرج، آرین امینی - کرمانشاه، آفاق بهمن پور نجف آبادی- نجف آباد اصفهان، آلما سالاری - تهران، آنیتا اصغری - تهران، آوا رسنواد - تهران، آیدا پورعطایی - شاهین شهر، آیسان فتحی- اصفهان، آیلا حسینی عنصرودی- تبریز، آیناز وارسته روان- یزد، آیلی فتاحی- کرج، بابک قلی زاده - مرودشت، باربد فتحی- تهران، بارمان رسولی نژاد- شهریار، بردیا قجر- تهران، پارسا سیمین مرام - ارومیه، پارسا صادقیان - تهران، پارمیدا سادات الحسینی- تهران، پرتو فتاحی- تهران، پرنا افشاربکشلو - شهریار، پرنیا ایمن طلب - گرگان، پرهام گل شناس – تهران، پرهام وفایی – قم، پری ناز قاسمی – ملایر، پریا فرهادی – اصفهان، پوریا نعمتی - نجف آباد، ترنم خنیا - گرگان، ترنم ملایی- قم، تهمینه  صادقی- رباط کریم، ثنا یساقی- اصفهان، جعفر زلفی پور- شهرکرد، حافظ کریمی- کرمانشاه، درسا بیات – تهران، رایکا عطریان - شیراز، رضا ملکی- گرگان، رها احمدلو - تهران، رهام  نصیری – شیراز، زهرا منفرد خصال- وردآورد، سارا شهبازی – تهران، سارینا خباز زاده مقدم – تهران، سالار علیمرادی- تبریز، سپهر محرابیان- کرج، ستایش سادات موسوی وند –کرج، سعید عرب یارمحمدی-گرگان، سهیل خدایارنژاد-کرج، سهیل میرجلیلی- شاهدیه، سید حسن ملکی ضیابری- صومعه سرا، سینا بحرینی- شهرکرد، سینا فلاحی- بروجرد، سینا نوشادی- گچساران، شروین مرادی- کرج، صبا حاج حسینی- اصفهان، صبا رجبی- رشت، صدرا فلاحی- بروجرد، طه عارفی- کرمان، عارف فراضی- اسدآباد، عرشیا احدی- شهریار، عسل پاکزاد- تهران، عطا جعفری فرد بیدگلی- آران و بیدگل، علی احمدوند- درود، علی توکلی گارماسه- فلاورجان، علی جمشیدپور- اصفهان، علی صفایی قهنویه- مبارکه، علیرضا کریمی تماشی- رامسر، علیرضا محمدی- قم، غزال شریعتی- گچساران، غزاله اسمعیل زاده- اندیشه، غزل شکوری دیزجی –تبریز، غزل صمدیان- کرج، فربد حناچی- نوشهر، فریما صابری- اصفهان، کامیار نرم دست لطفی- بندر انزلی، کسری عبدالهی- قزوین، کیانا حکاک- مشهد، کیانا هاشمی- تهران، گل‌پری کوچک‌زاده- قم، مانلی مصطفی- کرج، مانی محمدی سارسری –تهران، مانی مهدوی ایزدی- تنکابن، مانیا اسدی- شهر جدید پردیس، مبین ترابی-کرج، محراب قلعه جوقی- میانه، محمد بذرگری- شیراز، محمد شعبانی- تنکابن، محمد طه بهمنی- تهران، محمد مهدی عباسی- کرج، محمد مهدی علی بیگی نژاد- سیرجان، محمد یزدان بخش- اصفهان، محمد یعقوبی- تهران، محمدجواد زال اقایی-گرگان، محمدحسین سجادی- اراک، محمدرضا بهرامی- تهران، مرتضی اخباری- تربت حیدریه، مسیح همتی ها نجف آبادی- نجف آباد، مصطفی علوی- گچساران، ملیکا هاشمی زاده- تهران، مهدی آقایی جرکانی- گچساران، مهرآیین صفری- پاکدشت، مهرنوش آصفی- بهبهان، نجلا سادات علوی- کرمان، نرگس حقیقی- نجف آباد اصفهان، نگار حفیظی- شهریار، نیکا سلیمانی فرد- تنکابن، نیلوفر معینی- تهران، هانیه اسدی- تهران، هلنا  سعیدی- کرمان، یاسمین اشرف گنجویی-کرمان، یاسین آذره لاکه- رودبار، یسنا داوری- اصفهان، یکتا صادقی پور- بندرعباس، یونس ذوالفقاری- تهران

*پذیرفته شدگان اجراهای دو و سه نفره

الهه میرزایی- شایان کوثری- حمیرا میرزایی از اصفهان با هم نوازی پیانو، ویولنسل و تار، امیر محمد ذکاوتی اول- امیرعلی ذکاوتی اول از تهران (آموزشگاه هنر آفرین) با هم نوازی تار و تمبک، امیرحسین یزدانی- ماهان کریمی از فلاورجان (مؤسسه فرهنگی هنری نی نوا) با همنوازی تار و تمبک، آریا افزون- سینا اسکندری از کرمان با همنوازی ویولن و تمبک، آسمان صدرنوری- سپاس صدرنوری از تهران با هم نوازی ویولن و پیانو، پارمیدا عاکفیان - سورملینا عبدالله پور از تهران (آموزشگاه هنرمند) با هم نوازی سنتور و تمبک، پرنیان آخوندی - حسین کبیری از نجف آباد (آموزشگاه موسیقی فراز) با هم نوازی سنتور و تمبک، پوریا محمدپور - آناهیتا نویدی از کرج با هم نوازی کمانچه و تمبک، پونه رمضان نژاد- فاطمه بهرامی از تهران باهم نوازی پیانو و تمبک، تبسم احمدی- امیر حسین حقایق از قم باهم نوازی تار و تمبک، ثمین رهنما- آمستریس امینی - روژان قاسمی از فلاورجان (مؤسسه  فرهنگی هنری نی نوا) با  همنوازی تار، سنتور و تنبک، حبیب قنبرپور سیدانی- سید مانی هاشمی از رشت (آموزشگاه آونگ جاوید) با هم نوازی ویولن و تمبک، حسین قلیزاده - مهرداد نجفی از رشت (آموزشگاه آونگ جاوید) باهم نوازی ویولن و تمبک، سجاد باهر - حسین خاوری از تبریز (آموزشگاه موسیقی رودکی) با هم نوازی تار، سروش آذرنوش - پانیذ کارآموز راوری - آیین کریمیان از کرمان با هم نوازی ویولن، تار و تمبک، سهراب بحیرایی- همایون عمویی - ایلیا صادقیان از تهران با هم نوازی کمانچه، سنتور و تمبک، سهند سفیداری- امیرحسین شکاری- مسعود جلولی از تهران باهم نوازی ویولن، تار و تمبک، شاهین علیخانی-سپهر فرجی آستانه از تهران با هم نوازی پیانو و تمبک، شکیبا امیری- امیررضا موذن از رشت (آموزشگاه آونگ جاوید) با هم نوازی ویولن، عرفانه ولد بابا گل زاری- یلدا فاضلی نیا - سارا خزل از اسلامشهربا هم نوازی تار، تارباس و سنتور، عسل ثبوتی اباصلتی- غزل ثبوتی اباصلتی از تهران با هم نوازی ویولن و تمبک، علی قرائیان- شایان گرزین از سمنان با همرنوازی سنتور، علی مثقالی همت آبادی - محمد مثقالی همت آبادی از قم با هم نوازی ویولن و تمبک، کیمیا شکیبائی فر - اشکان شکیبایی فراز اصفهان (آموزشگاه سرایش مهر) با هم نوازی سه تار و آواز، کیمیا نیک صالحی- میر ماهور مسلمی عقیلی؛ تهران؛ همنوازی پیانو و تمبک، گلسا ذوالفقاری- یاسمن اسکندری- هیوا زیبایی از کرج با هم نوازی تار، محمد صادق میرزا خانی - امیر حسین توتی قمصری  از تهران با هم نوازی سنتور و تمبک، محمد مهدی حیدری- محمدامین ابراهیمی از قم با همرنوازی ویولن و پیانو، محمدامین جوهری - علیرضا سلیمانی فر- کسری ابراهیمی سیفلی از تهران (آموزشگاه موسیقی منادی) با هم نوازی ویولن، تار و تمبک، محمدرضا غلامی- محمدحسین غلامی از اصفهان با هم نوازی تار و تمبک، میرارشیا مسلمی عقیلی- اشکان دیانتی از کرج با هم نوازی تار و تمبک، میلاد راعی - امیر حسین پناهی- دانیال ثابت راسخی از کرج (آموزشگاه نوای ایران) باهم نوازی ویولن، پیانو و تمبک، مینا کرمی نژاد- روشا رضایی رودمیانه از کرمان باهم نوازی کلارینت و پیانو، نیلوفر صدیق پور- کسری قرایی از تهران با هم نوازی ویولن و تمبک، همایون اسلامی نظری- شهریار اسلامی نظری از تهران (آموزشگاه موسیقی افتتاح) با هم نوازی ویولن و پیانو.

* پذیرفته شدگان اجراهای گروهی

ارکستر «دیگر» ازاصفهان، ارکستر «کودکان باران (وحید خرّمی)» از قم، ارکستر «کود کان رودکی تبریز(قادر رودکیان)»از تبریز، ارکستر «گلها (پویا بنی اسدی)» ازکرمان، ارکستر نونهالان «آکادمی موسیقی سرنا(محمد حسن آقاعلیخانی)» از کرج، ارکستربزرگ «کودک ونوجوان چکاوک شیدا(مادح فقیه - حامدتحصیلی)»از تهران، ارکستر «آموزشگاه سارنگ کرج (حامد بالنده)» از کرج، ارکستر «آموزشگاه ملودی کهن (سامان محمدنبی)» از تهران، ارکستر «آموزشگاه موسیقی آوادیس (حمیدرضاجوان)»از کرج، ارکستر «آموزشگاه موسیقی ترنم مهر (زهرا کریمی)»از شهریار، ارکستر «آموزشگاه موسیقی چکاد (مهدی نشاط)» از لاهیجان، ارکستر «آموزشگاه موسیقی طریقت (عبداله طریقت)»از تهران، ارکستر «آموزشگاه موسیقی منادی (حسین سجودی)»از تهران، ارکستر «آموزشگاه موسیقی نوای ایران (ارسلان محبوبیان)» از کرج، ارکستر «آموزشگاه موسیقی نوای ایران (نیکو عسگریان)» از کرج، ارکستر «آموزشگاه موسیقی هنرمند (کامران یعقوبی)»از  تهران، گروه «آوای مهر سیاهکل (محمد آفریدون)» ازسیاهکل، گروه «بامداد (محمود بامداد)»از  تهران، گروه «دل انگیزان چکاوک (محمود رضا حمیدی)» از تهران، گروه «ژوان (علی ابراهیمی)» از تهران،  گروه «سرایش (شهرام سلیمانی)» از بوشهر، گروه «پاییز کویر (احمدرضا جعفری فرد)» از آران و بیدگل، گروه «چکاوک» از میبد، گروه موسیقی «پژواک (ساسان فولادپنجه)» از شهریار، گروه موسیقی «خردسالان نهال (مادح فقیه)» از تهران، گروه موسیقی «سورنا (ابراهیم صداقت- سعیدفرامرزی - فاطمه آرام)» از شیروان، گروه «نکیسا (صدا سدیفی)» از تهران، گروه نوجوان «آموزشگاه موسیقی سارنگ (بوئین زهرا)» از بویین زهرا، گروه «هشت بهشت (میثم سالکی کشاورز)» از کرج، ارکسترمدرسه «هنروادبیات (نازنین قاسمی)» از تهران، ارکستر «مدرسه هنرهای زیبا و موسیقی (امید بابک پور)» از اصفهان، ارکستر «مکتب خانه میرزاعبدالله (هامان خلیلی)» از تهران، ارکستر «مهر و ماه (علی ابراهیمی)» از تهران، ارکستر «مهرنواز (آرمان حیدریان)» از نوشهر، گروه «نغمه گشایش (محمود سید هندی و محمد صادق سجادیه)» از اصفهان، گروه «نوای مهر (یوسف آبی)»از کرج و ارکستر «هنرستان موسیقی دختران» از تهران.
براساس این گزارش اجراهای حضوری بخش رقابتی جشنواره طی روزهای پنجشنبه ۱۶ و جمعه  ۱۷ آذر ماه در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران (فرهنگسرای نیاوران) و روزهای چهارشنبه ۲۲ و پنجشنبه ۲۲ آذر در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می شود. مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم) نیز روز جمعه ۲۴ آذر در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد. 

چهارمین جایزه و جشنواره همایون خرّم با هدف حفظ و گسترش فرهنگ اصیل و فاخر ایرانی ، ارتقای نگرش هنری نسل جوان از طریق شناخت آثار اساتید گذشته و تاثیر گرفتن از نمونه‌ها و الگوهای موجود در موسیقی ایرانی به همت مؤسسه فرهنگی هنری«رادنواندیش» ،خانواده استاد همایون خرّم، حمایت موسسه بیمه «سرمد» و همکاری دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. در این دوره از جشنواه نوازندگان تمامی سازها، خوانندگان و همچنین گروه‌های موسیقی کودک و نوجوان داوطلب (کمتر از ۱۸ سال) با اجرای یکی از تصانیف و یا قطعات بی‌کلام استادان روح‌الله خالقی، مهدی خالدی، علی تجویدی، همایون خرّم‌، حبیب‌الله بدیعی و پرویزیاحقی که به شکل رسمی عرضه شده، به صورت تک خوانی، تک‌نوازی، هم‌خوانی، هم‌نوازی و گروه‌نوازی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

علاقه مندان و شرکت کنندگان چهارمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب گاه جشنواره به آدرس khorramfestival.com  مراجعه کنند.



print