ناظری‌ها اعتراض کردند/شهردار وعده‌ ساخت سالن کنسرت داد

چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

ناظری‌ها اعتراض کردند/شهردار وعده‌ ساخت سالن کنسرت داد

تور کنسرت «ناگفته» شهرام و حافظ ناظری با یک بار تمدید در روزهای ٣٠،٢٩و ٣١ فروردین ٩٦ در تبریز به روی صحنه رفت و باعث فراهم شدن زمینه ساخت نخستین سالن موسیقی در این شهر شد.

کنسرت «ناگفته» در تالار چیچک میزبان جمعیتی بالغ بر ٦ هزار نفر بود اما کیفیت پایین سالن، اعتراض استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری را در پی داشت.

ناظری‌ها با انتقاد صریح از کیفیت سالن در تبریز خواستار رسیدگی مسوولان شدند.

شهرام ناظری گفت: سالن چیچک سالن خوبی است اما استانداردهای اجرای موسیقی را ندارد و آکوستیک نیست. موسیقی ملی ما نیاز به سالن‌های مجهز در تمام کشور دارد. امیدوارم مسوولان این اشتیاق مردم را ببینند و در آینده‌ای نزدیک برای ساخت سالن‌های بهتر اقدام کنند.
حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» نیز با اشاره به سکوت و همراهی مردم گفت: این همراهی شما جای قدردانی دارد. من به شدت نگران دوستانی هستم که در انتهای سالن نشسته‌اند. به احترام شما شاید به اندازه سه کنسرت کامل زمان گذاشتیم و تلاش کرده ایم تا صدای خوبی به گوش شما برسد، امیدواریم که شرمنده نشده باشیم.

وی افزود: شور و اشتیاق شما را اگر مسئولان ببینند بی شک به فکر ساخت سالن برای شهر شما خواهند بود. انتقاد ناظری‌ها شهردار منطقه ٩ تبریز حمید شاهوردی را بر آن داشت تا بعد از پایان آخرین شب اجرا، در کنار مردم، ساخت نخستین سالن مجهز موسیقی تبریز را به ناظری ها وعده بدهد و زمان عملی شدن این امر را شهریور سال جاری اعلام کند.

تور کنسرت «ناگفته» در شهر تبریز روز جمعه با مراسم جشن امضای آلبوم به پایان رسید. این مراسم ازساعت ١٦ شروع و با توجه به استقبال حدود 2 هزار تن از مردم تا ساعت ٢٢ ادامه پیدا کرد.

این گروه در گام بعدی به کرج می‌رود و 7 اردیبهشت برای مردم این شهر کنسرت خواهد داشت.

منبع : ایرناprint