رئیس کانون خوانندگان کلاسیک:

مستر کلاس اپرا و آواز کلاسیک در سال جاری برگزار می شود

چهارشنبه 20 فروردين 1393 ساعت 03:30:00
سایت خانه موسیقی ایران

مستر کلاس اپرا و آواز کلاسیک در سال جاری برگزار می شود نسرین ناصحی، رئیس کانون خوانندگان کلاسیک از برگزاری مستر کلاس های متعدد  آواز کلاسیک و اپرا در سال جاری در خانه موسیقی خبر داد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، نسرین ناصحی، رئیس کانون خوانندگان کلاسیک درباره فعالیت های این کانون گفت: در سال گذشته برنامه های ماهیانه و فصلی از جمله برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش اعضای کانون را برگزار کردیم.

وی همچنین با اشاره به فعالیت های پیش روی این کانون گفت: در اواخر سال گذشته صحبت هایی با چند هنرمند و خواننده اپرا برای برگزاری مستر کلاس داشتیم که همکاری خانم گیتی خسروی و آقای ماریو تقدسی با کانون قطعی شده و بزودی زمان تشکیل مستر کلاس ها  از طریق سایت خانه اعلام می گردد.

ناصحی افزود: با مشورت اعضای هیئت مدیره کانون قرار است جلسات آشنایی با اپرا که در سال های گذشته برگزار می شد را ادامه دهیم اما فرم و شیوه برگزاری آن تغییر خواهد کرد و در نظر داریم از نمونه های آواز اپرا بصورت زنده بهره ببریم.

رئیس کانون خوانندگان کلاسیک همچنین گفت: همچون سال های گذشته، هر سه ماه یکبار همایش اعضای کانون را خواهیم داشت که  همینجا باید از اعضا تقاضا کنم حتما در این گردهمایی حاضر شوند، چرا که حضور آنها می تواند برای رفع مشکلات خوانندگان کلاسیک بسیار موثر باشد.

وی در پایان ضمن تبریک سال 93 گفت: امیدوارم در سال جدید فعالیت اعضای کانون خوانندگان کلاسیک بیشتر باشد و سال پر رونقی را برای موسیقی پیش رو داشته باشیم.print